Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver Ref. 15720ST.OO.A052CA.01(1:1 replica)
140 Items sold in last 2 days
209 People watching this product now!
Description
10 Year Warranty – Six Month Returns – Money Back Support
Basic Information
  • No. 15720ST.OO.A052CA.01
  • Brand: Audemars Piguet
  • Collection: Royal Oak Offshore
  • Gender: Men’s
  • Alias: Avocado
Movement
  • Caliber: Calibre 4308
  • Manufacture: Audemars Piguet
  • Movement diameter: 32 mm
  • Movement thickness: 5.20 mm
  • Frequency: 28,800 vibrations per hour
  • Number of jewels 32
  • Number of parts 234
  • Power reserve: 60 hours
Appearance
  • Diameter: 42 mm